יום ב', טו’ באייר תשע”ה
דף הבית עיתון מקוון הישגי בית הספר
גלריה חדר מורים מערכת תקשורת Google מיזם סביבתי בבוטניקה יצירת קשר
בשנה שעברה (2014) נערך באתר בית הספר סקר לבדיקת נוהגי אורח חיים בר-קיימה. על הסקר השיבו 93 תלמידים והורים. השנה (2015) נערך הסקר שוב, והשיבו עליו 105 אנשים. תוצאות הסקרים מראות באופן ברור שמרבית המשיבים (מעל 50%) נוהגים, לדוגמה, למחזר בקבוקי פלסטיק, נייר, ולהפריד פסולת במקור. גם חסכון בחשמל ומים, וצריכת מוצרים ידידותיים לסביבה נהוגים על ידי המשיבים.
קרא עוד...
כיתה ו'1 עם המנהלת יפה שטיין, המחנכת מירי כהן, המורה לבוטניקה איציק צנעני והמורה לבוטניקה ד"ר מיכאל שטרים יצאו בבוקר יום שישי הקר לגן המוזיקה לתלות שלטי מידע שהכינו עם המורה למחשבים יוסי ברק, על עצים ושיחים.
קרא עוד...
מועצת התלמידים וועדה ירוקה תשע"ה
השנה התקיימו שוב בחירות דמוקרטיות חשאיות בהן בחרו התלמידים את נציגיהם למועצת התלמידים ולועדה הירוקה. קדמו לבחירות פעילויות בהן הציגו התלמידים את "האני מאמין" שלהם.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בבית ספרנו מתקיימת פעילות שבועית של המועצה הירוקה. חברי המועצה נפגשים אחת לשבוע, בימי שלישי ולומדים על קיימות, מיחזור ואיכות הסביבה, שימוש חוזר, התייעלות אנרגטית, חיסכון במים, חשמל, נייר, ומניעת מפגעים סביבתיים שונים. התלמידים מגבשים רעיונות לפעילויות חינוכיות אותן ישגררו לתלמידי בית הספר והקהילה.
קרא עוד...
מועצת תלמידים   |  מועצה ירוקה   |  מועצת הפסקה פעילה   |  נאמני בריאות
סל תרבות   |  טיולים
חידה מתמטית א-ג - חידה לחודש אייר
תלמידים יקרים, במדור זה תיפגשו מדי חודש בחידה מתמטית. גלו מהו פתרון החידה וענו בפורום.ציינו שם מלא וכיתה.את חידת חודש אדר פתרו נכון: שחר אשכנזי, אופק וייסמן, אלדד ישר נאוי, ורוני להב כל הכבוד!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חידה מתמטית ד-ו - חידה לחודש אייר
תלמידים יקרים, מדי חודש תתפרסם במדור זה חידה מתמטית.פתרו את החידה וכיתבו תשובתכם בפורום.ציינו שם פרטי, שם משפחה וכיתה..פתרו נכון את חידת חודשאדר: דנה גור ואור אשכנזי כל הכבוד!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חבלבל מאוריטני ממשפחת החבלבליים, מוצאו מאפריקה הצפונית, איטליה. זהו צמח רב-שנתי עשבוני המצוי, משתרע, בעל פריחה מרשימה.
קרא עוד...
ביזמת המנהלת של בית הספר הירוק ניצנים, יפה שטיין, פעלו תלמידי כיתות ו' לתליית שלטים על הצמחים בגן המוזיקה עם שם הצמח וקוד QR שמאפשר קבלת מידע במכשירים ניידים.
קרא עוד...
דבר המנהלת
הודעות
30 שנה לביה"ס
חברת הילדים
לגעת בתרבות
הבוגרים שלנו
הנהגת הורים מוסדית
תל"ן מחשבים
מרחבי הכיתות
תחומי דעת
הקשר הרב דורי
פינת היועצת
גלישה בטוחה ברשת
למידה בשעת חירום
חידה מתמטית תשע"ה
חידת דה-וינצ'י
מפתח הל"ב
"הפינה של פנינה"
ועדת עיתון
מיזם סביבתי בתחום הבוטניקה
דברים שראינו בגן המוזיקה
הכיתה שלי
חיפוש באתר