יום ש', ד’ באדר א' תשע”ו
דף הבית עיתון מקוון הישגי בית הספר
גלריה חדר מורים מערכת תקשורת Google מיזם סביבתי בבוטניקה יצירת קשר
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת תשע"ו - "30 שניות למחשבה לפני שיתוף והפצה"
כמדי שנה, השבוע הלאומי לגלישה בטוחה מוקדש לשימוש בטוח, נבון ואחראי באינטרנט בקרב ילדים ובני נוער בישראל. בשנת תשע"ו יתמקד השבוע הלאומי במסר: "30 שניות למחשבה לפני שיתוף והפצה"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 145
מועצת התלמידים וועדה ירוקה תשע"ה
השנה התקיימו שוב בחירות דמוקרטיות חשאיות בהן בחרו התלמידים את נציגיהם למועצת התלמידים ולועדה הירוקה. קדמו לבחירות פעילויות בהן הציגו התלמידים את "האני מאמין" שלהם.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 137
בבית ספרנו מתקיימת פעילות שבועית של המועצה הירוקה. חברי המועצה נפגשים אחת לשבוע, בימי שלישי ולומדים על קיימות, מיחזור ואיכות הסביבה, שימוש חוזר, התייעלות אנרגטית, חיסכון במים, חשמל, נייר, ומניעת מפגעים סביבתיים שונים. התלמידים מגבשים רעיונות לפעילויות חינוכיות אותן ישגררו לתלמידי בית הספר והקהילה.
קרא עוד...
מועצת תלמידים   |  מועצה ירוקה   |  מועצת הפסקה פעילה   |  נאמני בריאות
סל תרבות   |  טיולים
חידה מתמטית א-ג - חידה לחודש סיון
תלמידים יקרים, במדור זה תיפגשו מדי חודש בחידה מתמטית. גלו מהו פתרון החידה וענו בפורום.ציינו שם מלא וכיתה.את חידת חודש אייר פתרו נכון: שחר אשכנזי וכרמל גור. כל הכבוד!
קרא עוד...
תגובות: 73   צפיות: 930
חידה מתמטית ד-ו - חידה לחודש סיון
תלמידים יקרים, מדי חודש תתפרסם במדור זה חידה מתמטית.פתרו את החידה וכיתבו תשובתכם בפורום.ציינו שם פרטי, שם משפחה וכיתה..פתרו נכון את חידת חודש אייר: דנה גור, אגם וולף ואור אשכנזי כל הכבוד!
קרא עוד...
תגובות: 115   צפיות: 1542
ביזמת המנהלת של בית הספר הירוק ניצנים, יפה שטיין, פעלו תלמידי כיתות ו' לתליית שלטים על הצמחים בגן המוזיקה עם שם הצמח וקוד QR שמאפשר קבלת מידע במכשירים ניידים.
קרא עוד...
בשנה שעברה (2014) נערך באתר בית הספר סקר לבדיקת נוהגי אורח חיים בר-קיימה. על הסקר השיבו 93 תלמידים והורים. השנה (2015) נערך הסקר שוב, והשיבו עליו 105 אנשים. תוצאות הסקרים מראות באופן ברור שמרבית המשיבים (מעל 50%) נוהגים, לדוגמה, למחזר בקבוקי פלסטיק, נייר, ולהפריד פסולת במקור. גם חסכון בחשמל ומים, וצריכת מוצרים ידידותיים לסביבה נהוגים על ידי המשיבים.
קרא עוד...
אמנה ירוקה ביה"ס "ניצנים"     
ביום הורים עברו כל ההורים והתלמידים על פני הדוכן שהציג את עקרונות הקיימות. על השולחן עמדו דגמים של מיכלי מיחזור ובהם דוגמאות של הפסולת אותה יש להכניס לכל מיכל. גם דגם של קומפוסטר למיחזור פסולת אורגנית היה שם. אך חשוב מכל: דפי ההחתמה לאמנה הירוקה של בית הספר כמעט אזלו מרוב הורים ותלמידים שבאו לחתום ולהביע את תמיכתם. בסופו של הערב היו לנו מעל 170 חתימות! כל הכבוד!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 76
כיתה ו'1 עם המנהלת יפה שטיין, המחנכת מירי כהן, המורה לבוטניקה איציק צנעני והמורה לבוטניקה ד"ר מיכאל שטרים יצאו בבוקר יום שישי הקר לגן המוזיקה לתלות שלטי מידע שהכינו עם המורה למחשבים יוסי ברק, על עצים ושיחים.
קרא עוד...
תשע"ה - דבר המנהלת   |  תשע"ה - בית הספר של החופש הגדול   |  תשע"ד - דבר המנהלת
דבר המנהלת
30 שנה לביה"ס
הודעות
חברת הילדים
לגעת בתרבות
הבוגרים שלנו
הנהגת הורים מוסדית
מרחבי הכיתות
תחומי דעת
הקשר הרב דורי
פינת היועצת
גלישה בטוחה ברשת
למידה בשעת חירום
חידה מתמטית תשע"ה
חידת דה-וינצ'י
מפתח הל"ב
"הפינה של פנינה"
ועדת עיתון
מיזם סביבתי בתחום הבוטניקה
דברים שראינו בגן המוזיקה
הכיתה שלי
ארכיון
 
 
 
 
 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS